Stradbroke Triathlon

 

Provisional Results.  Any queries please do not hesitate in contacting us at This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Bib Numbers 23,49,117,121 we have added a second lap run time in for you. This has been worked as follows, Lap 1 + 10%. This is to give you a projected run and finish time only.

 

 Full Results

 This is a sortable and searchable table.

Stradbroke Triathlon
Place Name Bib No Gender Place Gender Category Place Category Swim Time Run To T1 T1 Time Bike Time T2 Time Run Lap 1 Time Run Lap 2 Time Run Time Finish Time Club
1 Lee Shipp 66 1 M 1 M35-39 2:30.9 0:23.4 0:27.4 25:55.2 0:34.1 5:58.6 5:59.5 11:58.1 41:49.3 Diss Cycling Club
2 Benjamin Mickleburgh 105 2 M 1 M40-44 2:44.0 0:21.9 0:28.8 27:58.4 0:20.8 6:39.9 6:39.8 13:19.7 45:13.9 Team Velo Velocity
3 Mark Nowell 63 3 M 1 M50-54 2:18.8 0:26.6 0:25.5 27:32.1 0:35.4 7:08.7 6:59.9 14:08.6 45:27.2 Tri-Anglia
4 Marcus Sladden 61 4 M 1 M20-24 2:13.9 0:23.7 0:33.3 30:00.5 0:28.6 5:51.9 6:00.7 11:52.6 45:32.8 Bungay Black Dog Running
5 Matthew Hicks 65 5 M 1 M30-34 2:25.3 0:24.8 0:30.0 28:00.1 0:33.9 6:55.1 7:02.0 13:57.1 45:51.4 Black Bikes Sheringham
6 Craig Smith 92 6 M 2 M30-34 3:20.7 0:34.5 0:49.8 28:33.7 0:28.5 6:17.3 6:20.9 12:38.2 46:25.5 Strac
7 Paul Seaman 67 7 M 2 M50-54 2:17.0 0:26.3 0:46.9 29:15.9 0:40.9 6:36.0 6:37.2 13:13.2 46:40.4
8 Nick Esser 96 8 M 2 M40-44 2:59.5 0:30.7 0:32.6 27:24.3 0:34.5 7:24.4 7:22.9 14:47.3 46:49.2 Rock Estate
9 Graham Coulter 62 9 M 3 M40-44 2:52.6 0:24.9 0:28.4 29:21.6 0:30.0 6:57.2 6:55.7 13:52.9 47:30.6 Strac
10 Oliver Cooper 74 10 M 2 M35-39 2:47.7 0:26.4 1:14.8 30:46.6 1:04.9 6:52.8 6:42.2 13:35.1 49:55.6 Ipswich Triathlon Club
11 Luke Harrison 111 11 M 1 M25-29 2:39.8 0:31.1 1:05.6 31:26.2 0:49.1 6:50.3 6:36.1 13:26.5 49:58.5 Trianglia
12 Wayne Tilbury-Larter 85 12 M 4 M40-44 2:39.8 0:28.1 0:57.0 31:47.4 0:46.1 6:50.1 6:47.0 13:37.1 50:15.8 Strac
13 Will Law 70 13 M 2 M25-29 3:03.6 0:24.6 0:39.3 33:44.2 0:22.5 6:14.1 6:19.8 12:33.9 50:48.2
14 Andrew Stewart 73 14 M 1 M55-59 3:11.8 0:28.7 0:41.3 30:49.9 0:42.6 7:28.8 7:42.2 15:11.1 51:05.6 Hadleigh Hares
15 Sam Melton 123 15 M 5 M40-44 2:51.6 0:27.2 1:18.2 31:56.9 0:36.0 6:56.1 7:06.8 14:02.9 51:13.0
16 Adam Watson 88 16 M 3 M35-39 2:49.9 0:29.6 0:54.7 31:44.2 0:54.2 7:36.3 7:34.3 15:10.7 52:03.5
17 Paul Lyons 100 17 M 3 M50-54 3:54.4 0:32.4 0:52.4 30:47.0 1:12.3 7:27.7 7:36.3 15:04.0 52:22.6 Beccles Triathlon Club
18 Colin Shadbolt 78 18 M 4 M35-39 3:13.3 0:29.7 0:54.3 34:24.3 0:39.2 6:46.0 6:44.1 13:30.2 53:11.1
19 Hugh White 89 19 M 4 M50-54 3:06.3 0:24.4 1:10.9 33:10.6 0:22.7 7:32.4 7:25.4 14:57.9 53:12.9 Hadleigh Hares
20 Simon Frost 134 20 M 6 M40-44 5:06.7 0:27.6 1:20.1 29:37.8 0:40.1 8:03.8 8:21.4 16:25.3 53:37.7 Strac
21 Ian Steward 69 21 M 5 M35-39 3:13.8 0:30.6 0:55.8 32:06.1 1:13.5 7:51.0 7:55.9 15:46.9 53:46.8
22 David Eastaugh 91 22 M 5 M50-54 3:08.8 0:34.1 1:18.2 33:51.7 0:33.2 7:15.8 7:08.7 14:24.6 53:50.8
23 Sadie Burton 32 1 F 1 F40-44 3:22.6 0:28.5 0:37.4 35:20.9 0:24.4 7:01.5 6:41.6 13:43.1 53:57.1
24 Andrew Larter 145 23 M 6 M35-39 3:09.8 0:23.1 1:11.5 32:24.3 1:13.7 7:45.6 7:59.8 15:45.4 54:08.1 Strac
25 Robert Batley 98 24 M 7 M40-44 3:35.2 0:29.8 0:49.6 33:20.2 0:34.7 7:49.0 7:34.9 15:23.9 54:13.5
26 Richard Lloyd 104 25 M 8 M40-44 3:45.8 0:32.5 1:11.2 32:28.0 1:02.7 7:47.7 7:28.1 15:15.8 54:16.2
27 Sarah Maidment 24 2 F 1 F35-39 3:44.8 0:27.7 0:57.8 33:07.2 0:50.6 7:30.5 7:40.2 15:10.8 54:19.1 Bungay Black Dog
28 Terry Garrity 139 26 M 1 M60 ++ 3:46.9 0:26.0 0:48.4 33:21.8 0:47.8 7:53.7 7:43.2 15:36.9 54:48.0 Beccles Tri Club
29 Christopher Lynam 131 27 M 7 M35-39 3:46.6 0:30.9 1:33.6 32:43.3 0:32.9 7:52.1 7:49.8 15:41.9 54:49.5
30 Jim Morris 77 28 M 6 M50-54 2:44.2 0:34.4 1:08.7 33:25.0 0:54.8 8:02.7 8:00.5 16:03.3 54:50.5
31 Simon Sparkes 119 29 M 9 M40-44 3:33.3 0:28.9 1:09.3 34:49.0 0:29.1 7:13.9 7:11.6 14:25.5 54:55.4 Bungay Black Dog Rc
32 Fergus Anderson 109 30 M 2 M55-59 4:09.7 0:30.8 0:51.9 34:26.3 0:19.6 7:35.9 7:29.7 15:05.6 55:24.1 Tri-Anglia
33 William White 60 31 M 1 MYouth 2:16.4 0:21.5 0:46.0 35:44.1 0:42.9 7:35.0 8:11.4 15:46.5 55:37.6
34 Robert Whiting 90 32 M 3 M30-34 2:51.2 0:28.1 1:37.2 34:29.8 0:51.2 7:27.0 7:56.9 15:24.0 55:41.8
35 Lynsey Allison 3 3 F 1 F25-29 3:50.8 0:29.3 0:45.4 33:00.0 0:40.9 8:24.4 8:33.9 16:58.3 55:44.9 Strac
36 Grant Randall 94 33 M 1 M45-49 3:33.6 0:31.6 1:11.8 34:22.3 0:50.1 7:40.6 7:50.6 15:31.2 56:00.8
37 Stuart Hunter 102 34 M 2 M45-49 3:06.3 0:31.4 0:53.2 35:27.1 0:46.8 7:47.2 7:36.4 15:23.6 56:08.7 Stowmarket Striders
38 Jake Hussey 113 36 M 4 M45-49 3:54.0 0:32.0 2:58.2 34:49.0 0:40.9 6:29.3 6:59.3 13:28.7 56:23.0 Plumstead Runners
39 Adrian Gaskin 86 37 M 5 M45-49 3:03.6 0:28.5 0:51.5 34:22.4 0:35.6 8:35.0 8:43.6 17:18.7 56:40.4
40 Sally Bryson 16 4 F 2 F40-44 3:19.1 0:28.4 0:47.9 35:12.9 0:46.7 8:06.1 8:04.3 16:10.4 56:45.6
41 Carolyn Hatton 9 5 F 1 F45-49 2:56.4 0:27.0 0:59.7 34:25.8 1:03.4 8:28.0 8:40.1 17:08.2 57:00.7
42 Sarah Evans 13 6 F 2 F45-49 3:01.4 0:31.3 0:51.2 34:51.2 0:56.9 8:14.7 8:36.7 16:51.4 57:03.6
43 Julia Green 5 7 F 3 F40-44 2:27.0 0:30.8 0:28.6 34:29.0 0:29.4 9:24.4 9:16.2 18:40.6 57:05.6 Tri-Anglia
44 John Sharpe 132 38 M 10 M40-44 4:46.4 0:30.8 0:51.4 33:52.5 0:50.0 8:35.6 8:07.8 16:43.5 57:34.8
45 Samuel Mooney 138 39 M 7 M50-54 4:31.1 0:29.5 2:39.7 32:25.8 0:57.2 8:23.7 8:10.2 16:34.0 57:37.5 None
46 Robert Stephenson 95 40 M 8 M35-39 3:14.8 0:33.5 1:09.5 35:14.9 0:55.3 8:20.6 8:24.9 16:45.5 57:53.7
47 Bernard Dyer 72 41 M 8 M50-54 2:53.3 0:31.8 1:12.2 34:10.4 1:04.5 9:00.1 9:06.4 18:06.5 57:58.9
48 Elizabeth Stewart 1 8 F 1 FYouth 2:18.8 0:25.8 0:54.5 37:12.7 0:33.3 7:46.8 8:48.7 16:35.5 58:00.7 Hadleigh Hares
49 Chris Gutteridge 137 42 M 9 M35-39 3:59.2 0:27.2 0:47.5 35:13.0 0:24.9 8:44.1 8:31.7 17:15.9 58:07.8
50 David Smeaton-Small 124 43 M 6 M45-49 3:38.5 0:33.8 1:36.6 34:28.3 1:03.7 8:40.2 8:25.0 17:05.2 58:26.3
51 Stuart Lawn 103 44 M 4 M30-34 3:38.8 0:25.0 0:55.6 37:40.1 0:27.9 7:19.5 8:00.0 15:19.6 58:27.2
52 Carla Shipp 27 9 F 2 F35-39 3:34.6 0:29.3 1:31.0 34:39.8 0:59.2 8:26.7 8:47.3 17:14.0 58:28.0 Diss Cycling Club
53 Peter Rogers 127 45 M 10 M35-39 3:29.4 0:27.6 1:14.1 39:18.4 0:42.7 6:36.3 6:42.9 13:19.3 58:31.6 Beccles Triathlon Club
54 Emma Cuthell 14 10 F 2 F25-29 3:23.9 0:27.0 0:53.3 37:00.3 0:48.9 8:03.3 8:03.2 16:06.5 58:40.1 Kings Lynn Triathlon Club
55 Nick Stolls 106 46 M 3 M55-59 4:24.8 0:33.0 1:57.2 35:35.4 0:54.3 7:46.1 7:58.4 15:44.5 59:09.5
56 Nicholas Hansen 84 47 M 11 M40-44 3:20.2 0:32.7 1:21.0 35:48.1 1:10.1 8:42.9 8:22.2 17:05.1 59:17.4
57 Chris Eaton 110 48 M 12 M40-44 3:13.8 0:32.4 1:05.0 35:06.0 0:42.9 9:18.0 9:20.1 18:38.1 59:18.5 Beccles Triathlon Club
58 Tim Asti 97 49 M 9 M50-54 3:31.5 0:31.2 1:51.4 35:18.4 0:47.3 8:44.9 8:38.1 17:23.0 59:22.9 Hare & Turtle
60 Patrick Larke 115 50 M 4 M55-59 4:36.4 0:29.8 1:22.8 36:51.8 0:54.3 7:40.4 7:43.2 15:23.6 59:38.9 Tri-Anglia
61 Tim Baillie 108 51 M 7 M45-49 3:32.3 0:30.2 1:27.2 36:53.9 0:25.6 8:40.1 8:32.7 17:12.9 1:00:02.3
62 Liz Maidment 17 11 F 5 F40-44 4:02.4 0:27.5 0:57.1 38:21.4 0:32.5 7:59.5 7:57.0 15:56.6 1:00:17.7 Orion Harriers
63 Simon Heath 64 53 M 10 M50-54 2:18.0 0:26.4 0:35.4 38:22.0 1:12.5 8:42.2 8:44.7 17:27.0 1:00:21.4 Tri-Anglia
64 Jane Anderson 33 12 F 1 F50-54 3:01.4 0:31.9 1:36.6 36:41.9 0:35.8 8:54.3 9:00.6 17:54.9 1:00:22.7 Tri-Anglia
65 Simon Palmer 82 54 M 2 M60 ++ 3:24.0 0:39.9 0:33.0 34:20.3 0:56.0 10:12.0 10:18.0 20:30.0 1:00:23.4 Ipswich Tri Club
66 Sean Day 142 55 M 8 M45-49 3:07.7 0:28.7 1:33.1 37:00.6 1:10.6 8:13.8 8:53.1 17:07.0 1:00:27.8
67 Simon Woolward 144 56 M 13 M40-44 3:18.7 0:31.8 1:13.2 36:21.0 0:31.2 9:17.5 9:25.6 18:43.1 1:00:39.2
68 Polly Potter 12 13 F 3 F35-39 2:41.6 0:28.4 1:24.5 38:46.3 0:44.4 8:28.3 8:09.9 16:38.2 1:00:43.6
69 Alan Wetherell 68 57 M 5 M30-34 2:24.3 0:28.3 2:03.9 36:57.5 1:35.8 8:29.9 8:55.9 17:25.8 1:00:55.7
70 Angela Bear 45 15 F 1 F55-59 4:39.6 0:29.9 0:53.8 38:19.0 0:25.9 8:10.9 8:09.1 16:20.1 1:01:08.5 Wymondham A/c
71 Lee Lawton 147 58 M 14 M40-44 3:51.0 0:31.3 2:38.2 36:53.7 0:57.1 8:04.1 8:25.6 16:29.7 1:01:21.1
72 Adrian Green 75 59 M 15 M40-44 3:03.2 0:27.3 0:29.0 36:38.9 0:28.0 10:03.6 10:12.9 20:16.5 1:01:23.2 Strac
73 Elaine Baxter 10 16 F 3 F45-49 2:48.9 0:29.5 1:30.8 40:06.1 0:24.0 8:09.1 8:05.9 16:15.0 1:01:34.5
74 Tim Hills 141 60 M 11 M35-39 2:30.6 0:29.6 0:58.3 38:00.7 0:50.6 9:21.0 9:42.1 19:03.1 1:01:53.1 Stradders Swimfit
75 David Neeve 129 61 M 6 M30-34 4:05.9 0:30.4 1:17.5 38:53.4 0:54.1 7:58.9 8:24.8 16:23.7 1:02:05.1 Bungay Black Dog Rc
76 Ashley Lawson 122 62 M 2 M20-24 3:02.9 0:34.9 2:15.5 36:27.8 1:47.9 8:42.7 9:15.5 17:58.3 1:02:07.4
77 Christopher Eagle 112 63 M 16 M40-44 3:16.9 0:34.4 1:46.0 38:01.3 1:03.6 8:34.2 9:06.2 17:40.5 1:02:22.8
78 Lucy Kershaw 7 17 F 4 F35-39 2:28.8 0:31.9 1:10.2 40:10.5 0:31.3 8:55.6 8:48.4 17:44.0 1:02:36.8
79 Alan Smith 133 64 M 5 M55-59 3:54.2 0:36.7 1:12.6 37:18.8 1:00.7 9:12.3 9:22.7 18:35.0 1:02:38.1 Beccles Triathlon Club
80 Kevin Ward 79 65 M 17 M40-44 3:09.4 0:35.0 1:42.3 37:21.2 0:41.7 9:54.2 9:17.4 19:11.7 1:02:41.5 Hate & Turtle
81 Roy Harvey 116 66 M 11 M50-54 2:57.9 0:31.3 0:59.8 37:55.2 1:33.9 9:27.6 9:29.1 18:56.7 1:02:55.0 Wymondham A//c
82 Christopher Moore 140 67 M 18 M40-44 4:23.9 0:31.4 1:43.5 36:35.8 1:14.2 9:11.6 9:23.5 18:35.2 1:03:04.1
83 Will Carpenter 93 68 M 12 M50-54 3:52.4 0:38.3 1:50.3 37:38.1 1:00.6 8:57.0 9:16.0 18:13.1 1:03:12.9 Trianglia
84 Maria Smith 8 18 F 4 F45-49 2:42.8 0:29.0 1:43.7 39:00.1 0:40.7 9:32.4 9:23.7 18:56.1 1:03:32.6
85 Carlton Blaxill 76 69 M 13 M50-54 2:47.6 0:37.9 2:04.7 37:05.5 0:42.4 10:23.7 10:06.6 20:30.3 1:03:48.6
86 Dennis Freeman 114 70 M 3 M60 ++ 5:00.7 0:33.6 0:53.9 38:15.1 0:56.4 9:34.5 9:40.6 19:15.2 1:04:55.1
87 Ian Towler 107 71 M 6 M55-59 3:59.0 0:35.4 2:13.9 37:02.4 1:51.6 9:56.4 10:13.3 20:09.7 1:05:52.2
88 Alex Adams 101 72 M 19 M40-44 3:57.9 0:34.1 2:46.5 39:14.1 0:38.0 9:05.7 9:35.9 18:41.6 1:05:52.5
89 Amanda Coleman 11 19 F 6 F40-44 3:17.6 0:29.3 1:25.5 43:13.6 0:29.2 9:05.3 9:15.2 18:20.5 1:07:16.0
90 Wendy Larke 41 20 F 2 F50-54 3:37.6 0:36.5 0:53.3 40:04.8 1:18.1 10:38.2 10:32.1 21:10.3 1:07:40.9 Tri-Anglia
91 Anna Frances Richardson 30 21 F 5 F45-49 3:26.3 0:27.7 1:43.5 39:33.6 1:13.6 10:52.6 10:24.6 21:17.2 1:07:42.1
92 Lesley Doughty 38 22 F 6 F45-49 4:31.2 0:30.2 1:43.9 41:34.5 0:41.0 9:33.3 9:21.7 18:55.0 1:07:56.0
93 Sarah Edwards 25 23 F 7 F45-49 3:55.4 0:36.0 1:13.6 42:03.1 0:37.0 9:48.7 10:00.2 19:48.9 1:08:14.2 1
94 Robin Chew 125 73 M 14 M50-54 4:18.3 0:41.4 2:32.5 41:11.3 0:39.3 9:32.8 9:55.6 19:28.5 1:08:51.5
95 Tony Rook 126 74 M 15 M50-54 3:55.1 0:31.5 1:48.0 42:58.1 1:26.7 9:04.9 9:42.8 18:47.8 1:09:27.4
96 Simon Parnell 81 75 M 9 M45-49 3:26.8 0:35.9 1:55.9 46:44.8 0:28.8 8:15.7 8:06.2 16:22.0 1:09:34.4
97 Anna Stephenson 4 24 F 5 F35-39 2:37.0 0:32.8 1:31.2 43:23.2 0:26.0 10:57.7 10:06.8 21:04.6 1:09:35.0
98 Hazel Garrity 50 25 F 1 F60 ++ 4:15.6 0:30.0 1:12.0 45:31.7 0:35.5 8:52.2 8:54.6 17:46.8 1:09:51.8
99 Rachel Morris 18 26 F 8 F45-49 3:17.3 0:34.6 1:40.5 43:20.3 0:41.7 10:18.0 10:20.2 20:38.2 1:10:12.8
100 Sophie Hudson 39 27 F 9 F45-49 4:47.4 0:39.4 2:07.5 42:15.2 1:52.0 9:23.8 9:44.8 19:08.7 1:10:50.3
101 Eleanor Wharton 42 28 F 1 F30-34 3:56.5 0:32.7 1:46.9 43:54.3 0:39.7 10:15.6 10:22.1 20:37.8 1:11:28.1
102 Mags Humphrey 29 29 F 6 F35-39 5:30.1 0:30.8 2:08.1 39:57.4 0:47.7 11:45.0 11:17.2 23:02.2 1:11:56.4
103 Catherine Hurst-Hewett 2 30 F 2 F30-34 2:56.4 0:29.4 1:37.0 44:40.8 0:53.4 10:38.7 10:44.0 21:22.7 1:12:00.0
104 Janine Daynes 6 31 F 10 F45-49 2:53.1 0:36.8 1:06.4 42:19.7 0:52.7 12:24.2 11:56.2 24:20.5 1:12:09.3 Beccles Triathlon Club
105 Jackie Elms 21 32 F 3 F50-54 3:29.4 0:33.2 1:32.5 43:28.5 0:49.0 11:02.4 11:21.2 22:23.6 1:12:16.4
106 Emma Dawson 37 14 F 3 F30-34 2:47.4 0:33.7 2:06.8 44:09.1 1:19.8 9:52.3 11:38.9 21:30.9 1:12:27.7
107 Gillian Rennie Dunkerley 51 33 F 2 F55-59 4:54.1 0:47.6 2:26.5 43:27.4 1:40.2 9:28.0 9:59.0 19:27.0 1:12:43.1 Stradbroke
108 Nicki Goddard 44 34 F 11 F45-49 3:47.7 0:30.3 1:08.4 44:37.4 0:38.0 11:08.4 10:55.1 22:03.5 1:12:45.6
109 Linda Nobbs 35 35 F 12 F45-49 4:09.9 0:37.8 2:06.7 44:20.0 0:32.3 10:50.7 11:17.8 22:08.6 1:13:55.4 Bungay Black Dog Running
110 Steve Halliley 83 76 M 10 M45-49 3:00.7 0:39.0 1:48.2 41:12.8 0:45.4 13:30.3 13:28.2 26:58.5 1:14:24.6 Beccles Triathlon Club
111 Cheryl Goymer 48 36 F 4 F50-54 6:29.7 0:39.6 1:32.5 45:32.4 0:38.3 10:01.8 10:00.0 20:01.9 1:14:54.6 Waveney Valley Ac
112 Graham Haveron 135 77 M 7 M55-59 7:26.0 0:33.6 2:50.5 44:29.6 0:37.1 9:46.9 9:26.0 19:12.9 1:15:09.9
113 Emma Whayman 31 37 F 7 F40-44 3:57.3 0:32.8 1:26.1 47:42.8 0:36.2 10:59.5 11:06.3 22:05.9 1:16:21.2
114 Caroline MacKinson 46 38 F 8 F40-44 4:55.4 0:35.5 2:33.5 47:46.3 0:35.6 10:09.5 10:08.0 20:17.5 1:16:43.9
115 Amanda Hyde 54 39 F 13 F45-49 4:08.9 0:42.3 4:11.7 47:08.1 1:22.2 10:08.2 9:48.5 19:56.8 1:17:30.2
116 Denise Coduri 20 40 F 3 F55-59 3:26.4 0:34.2 2:51.5 50:49.0 0:58.9 11:05.9 11:09.1 22:15.1 1:20:55.3 Stradbroke Swim & Fitness
117 Sarah Sparkes 43 41 F 9 F40-44 4:35.7 0:30.4 1:05.5 56:09.3 0:37.7 9:26.7 9:23.7 18:50.4 1:21:49.1 Bungay Black Dog Rc
118 Louise Chandler 36 42 F 4 F30-34 4:29.1 0:45.4 1:44.4 50:42.7 0:51.0 12:02.5 12:06.9 24:09.5 1:22:42.4 Chandler Louise
119 Nicky Braithwaite 19 43 F 14 F45-49 3:24.3 0:50.2 1:51.6 51:45.5 0:42.3 14:37.4 13:18.8 27:56.3 1:26:30.3
120 Paula Partridge 15 44 F 10 F40-44 3:22.4 0:34.3 1:41.1 55:33.0 0:43.6 12:51.7 13:01.9 25:53.6 1:27:48.2
121 Linda Clay 59 45 F 11 F40-44 5:31.7 0:35.6 2:31.2 57:19.0 0:55.3 13:05.0 12:41.9 25:46.9 1:32:39.8
DNF * B Lewis 117 M M45-49 4:17.9 0:49.9 1:52.9 38:12.3 1:27.7 9:38.3 10:30.20 ** 20:08.5 56:19.3
DNF * Colin Gedney 121 M M25-29 4:26.1 0:25.6 1:32.5 45:41.0 1:03.4 7:04.6 7:45.60 ** 14:50.2 1:07:58.8 Stradbroke Swim & Fitness
DNF * Stevie Harrison 23 F F40-44 4:08.8 0:35.0 0:43.5 40:45.3 0:42.5 9:37.0 10:34.10 ** 20:11.1 1:10:00.7 Stowmarket Striders Runni
DNF * Jacqueline Kovacevic 49 F F50-54 5:29.4 0:46.0 1:19.1 51:34.8 0:29.6 11:54.1 13:01.80 ** 24:55.9 1:11:33.3
Place Name Bib No Gender Place Gender Category Place Category Swim Time Run To T1 T1 Time Bike Time T2 Time Run Lap 1 Time Run Lap 2 Time Run Time Finish Time Club

 

What's My Time